Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Interesi Publik

KUJDES! Stuhi, shi dhe erëra të forta, si po e kërcënon "Ariel" rajonin

KUJDES! Stuhi, shi dhe erëra të forta, si po e kërcënon

Stuhia “Ariel” po i afrohet Greqisë që nga mbrëmja e së martës.

Niveli specifik barometrik, i ardhur nga Siçilia, pritet të shkaktojë një valë të fortë moti të keq ditën e mërkurë dhe të enjte. Sot në të gjithë vendin do të ketë mot të paqëndrueshëm, si gjatë ditës ashtu edhe gjatë natës.

Sot të mërkurën parashikohet mot i keq me reshje të dendura shiu dhe stuhi në Jon, në Peloponezin perëndimor dhe jugor, në Kretë (kryesisht në perëndim dhe jug. Megjithatë reshje shiu do ketë në pjesën më të madhe të vendit, sidomos ditën e enjte, ndërsa fenomenet do të pakësohen nga e premtja. Temperaturat do të luhaten në nivele normale për sezonin me tendencë rritjeje gjatë fundjavës.

Ndërsa era do të shkojë 6-7 ballë.

Moti i keq duket se do të na ndjekë edhe në ditët e para të dhjetorit, pasi parashikohet që të paktën deri më datë 13 do të kemi mot të paqëndrueshëm.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore