Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Interesi Publik

Këmbimin valutor / Me sa blihen dhe shiten dollari dhe euro, çfarë ndodh me monedhat e tjera?

Këmbimin valutor / Me sa blihen dhe shiten dollari dhe euro,

Monedha e eurozonës shitet sot me 116.6 lekë.

Dollari amerikan këmbehet me 107.8 lekë.

Paundi britanik kap sot vlerën e 132.7 lekëve.

Dollari kanadez këmbehet në tregun valutor me 82 lekë.

Franga zvicerane kap vlerën e 116.4 lekëve.

Dhe së fundmi jeni japonez, shitet me 0.83 lekë.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore