Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Interesi Publik

Këmbimi valutor/ Rritet euro, zbuloni çfarë po ndodh me dollarin dhe paundin

Këmbimi valutor/ Rritet euro, zbuloni çfarë po ndodh me

Sot, më 18 maj 2023, dollari amerikan blihet me 103.6 lekë dhe shitet me 105.2 lekë.

Euro blihet me 112.3 lekë dhe shitet 113.8 lekë.

Paundi britanik sot blihet me 128.2 lekë dhe shitet me 130.8 lekë.

Franga zvicerane këmbehet sot në blerje me 114.6 lekë, ndërsa në shitje me 116.7 lekë.

Dollari kanadez sot në blerje këmbehet me 76.3 lekë dhe në shitje me 78.5 lekë.

Për më tepër shihni tabelën e mëposhtme:

Këmbimi valutor/ Rritet euro, zbuloni çfarë po ndodh me

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore