Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Interesi Publik

Këmbimi valutor për datën 26 nëntor/ Çfarë po ndodh me dollarin dhe euron?

Këmbimi valutor për datën 26 nëntor/ Çfarë po

Dollari amerikan është blerë këtë të shtunë, 26 Nëntor me 111.7 lekë dhe është shitur me 113 lekë sipas kursit të këmbimit, duke treguar dobësim.

Këmbimi valutor për datën 26 nëntor/ Çfarë po

Sakaq monedha evropiane Euro blihet me 116.3 lekë dhe shitet me 116.9 lekë, duke treguar gjithashtu dobësim.

Paundi britanik sot blihet me 134.3 lekë dhe shitet me 135.5 lekë duke treguar dobësim.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore