Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Interesi Publik

Këmbimi valutor/ Me sa blihen dhe shiten dollari dhe euro, çfarë ndodh me monedhat e tjera

Këmbimi valutor/ Me sa blihen dhe shiten dollari dhe euro,

Në tregun e këmbimit valutor sot një dollar amerikan blihet me 107 lekë dhe shitet me 108 lekë, duke treguar qendrueshmëri.

Ndërkohë euro blihet me 115.9 lekë dhe shitet me 116.5 lekë, duke treguar dobësim.


Paundi britanik sot blihet me 129.8 lekë dhe shitet me 131.5 lekë.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore