Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Interesi Publik

Këmbimi valutor 8 shkurt 2023/ Me sa blihen dhe shiten dollari e euro për ditën e sotme?

Këmbimi valutor 8 shkurt 2023/ Me sa blihen dhe shiten dollari e euro

Monedha e eurozonës shitet sot me 116.4 lekë.

Dollari amerikan këmbehet me 109 lekë.

Paundi britanik kap sot vlerën e 130.2 lekëve.

Dollari kanadez këmbehet në tregun valutor me 82 lekë.

Franga zvicerane kap vlerën e 117.2 lekëve.

Dhe së fundmi jeni japonez, shitet me 0.82 lekë.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore