Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Interesi Publik

Këmbimi valutor 8 mars/ Çfarë po ndodh sot me euron dhe dollarin?

Këmbimi valutor 8 mars/ Çfarë po ndodh sot me euron dhe

Në tregun e këmbimit valutor sot një dollar amerikan do të blihet me 108.1 lekë dhe do të shitet me 109.1 lekë.

Këmbimi valutor 8 mars/ Çfarë po ndodh sot me euron dhe

Euro vazhdon në nivele të ulëta. Sot do të blihet me 114.4 lekë dhe do të shitet me 115 lekë.

Ndërkohë franga zvicerane sot blihet me 114.4 lekë dhe shitet me 115.3 lekë.

Paundi britanik sot do blihet me 127.8 lekë dhe do shitet me 129.3.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore