Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Interesi Publik

Këmbimi valutor 7 mars 2023/ Me sa shiten dhe blihen dollari dhe euro! Çfarë ndodh me monedhat e tjera

Këmbimi valutor 7 mars 2023/ Me sa shiten dhe blihen dollari dhe euro!

Në tregun e këmbimit valutor sot një dollar amerikan do të blihet me 107.2 lekë dhe do të shitet me 108 lekë.

Këmbimi valutor 7 mars 2023/ Me sa shiten dhe blihen dollari dhe euro!

Euro vazhdon në nivele të ulëta. Sot do të blihet me 114.5 lekë dhe do të shitet me 115.1 lekë.

Ndërkohë franga zvicerane sot blihet me 114.6 lekë dhe shitet me 115.5 lekë.

Paundi britanik sot do blihet me 128.5 lekë dhe do shitet me 129.5.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore