Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Interesi Publik

Këmbimi valutor 6 shkurt 2023/ Me sa blihen dhe shiten dollari e euro për ditën e sotme?

Këmbimi valutor 6 shkurt 2023/ Me sa blihen dhe shiten dollari e euro

Sot në tregun e këmbimit valutor një dollar amerikan do blihet me 106.9 lekë dhe do shitet me 107.8 lekë.

Këmbimi valutor 6 shkurt 2023/ Me sa blihen dhe shiten dollari e euro

Euro edhe sot mbetet i pandryshuar, duke u blerë me 115.7 lekë dhe shitur me 116.3 lekë.

Paundi britanik sot blihet me 128.8 lekë dhe shitet me 129.8 lekë.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore