Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Interesi Publik

Këmbimi valutor 3 mars/ Me sa shiten dhe blihen dollari dhe euro ditën e sotme?

Këmbimi valutor 3 mars/ Me sa shiten dhe blihen dollari dhe euro ditën

Në tregun e këmbimit valutor sot një dollar amerikan do të blihet me 108 lekë dhe do të shitet me 108.8 lekë.

Këmbimi valutor 3 mars/ Me sa shiten dhe blihen dollari dhe euro ditën

Euro vazhdon në nivele të ulëta. Sot do të blihet me 114.8 lekë dhe do të shitet me 115.3 lekë.

Ndërkohë franga zvicerane ka pësuar një rritje, ajo sot blihet me 114.4 lekë dhe shitet me 115.3.

Rritje ka pësuar edhe paundi britanik. Sot do blihet me 129 lekë dhe do shitet me 130.5.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore