Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Interesi Publik

Këmbimi valutor 26 janar/ Me sa shiten e blihen euro dhe dollari, çfarë po ndodh me monedhat e tjera?

Këmbimi valutor 26 janar/ Me sa shiten e blihen euro dhe dollari,

Në tregun e këmbimit valutor sot një dollar amerikan blihet me 106.3 lekë dhe shitet me 107.5 lekë, duke treguar dobesim.

Këmbimi valutor 26 janar/ Me sa shiten e blihen euro dhe dollari,

Ndërkohë euro blihet me 116.2 lekë dhe shitet me 116.7 lekë, duke treguar qendrueshmeri.


Paundi britanik sot blihet me 130.3 lekë dhe shitet me 132.5 lekë, duke treguar forcim.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore