Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Interesi Publik

Monedhat e huaja në pikiatë/ Me sa blihen dhe shiten euro dhe dollari?

Monedhat e huaja në pikiatë/ Me sa blihen dhe shiten euro dhe dollari?

Në tregun e këmbimit valutor sot një dollar amerikan do të blihet me 102.5 lekë dhe do të shitet me 103.5 lekë.

Monedhat e huaja në pikiatë/ Me sa blihen dhe shiten euro dhe dollari?

Monedha evropiane euro do te blihet me 111 lekë dhe do të shitet me 111.9 lekë.

Ndërkohë franga zvicerane do të blihet me 113.5 lekë dhe do të shitet me 114.5 lekë, ndërsa paundi britanik do blihet me 127.1 lekë dhe do shitet me 128.1 lekë.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore