Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Interesi Publik

Këmbimi valutor 18 mars 2023/ Çfarë po ndodh sot me euron dhe dollarin?

Këmbimi valutor 18 mars 2023/ Çfarë po ndodh sot me euron dhe

Në tregun e këmbimit valutor sot një dollar amerikan do të blihet me 106.9 lekë dhe do të shitet me 108 lekë.

Këmbimi valutor 18 mars 2023/ Çfarë po ndodh sot me euron dhe

Euro sot do shitet me 114.2 lekë dhe do shitet me 114.8 lekë, ndërsa franga zvicerane do blihet me 114.8 lekë dhe do shitet me 115.8 lekë.

Paundi britanik do të blihet me 129.5 lekë dhe do shitet me 130.7.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore