Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Interesi Publik

Këmbimi valutor 17 mars 2023/ Sa shiten dhe blihen monedhat e huaja sot?

Këmbimi valutor 17 mars 2023/ Sa shiten dhe blihen monedhat e huaja sot?

Sot më 17 mars 2023, dollari amerikan blihet me 107.3 lekë dhe shitet me 108.5 lekë.

Euro blihet me 114.4 lekë dhe shitet 115.1 lekë.

Paundi britanik sot blihet me 130 lekë dhe shitet me 130.1 lekë.

Franga zvicerane këmbehet sot në blerje me 115.4 lekë, ndërsa në shitje me 116 lekë.

Dollari kanadez sot në blerje këmbehet me 77.8 lekë dhe në shitje me 79.9 lekë.

Më poshtë po sjellim të dhënat e këmbimit valutor, për të gjitha monedhat e huaja.

Këmbimi valutor 17 mars 2023/ Sa shiten dhe blihen monedhat e huaja sot?

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore