Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Interesi Publik

Këmbimi valutor 11 maj/ Me sa blihen dhe shiten dollari dhe euro, çfarë ndodh me monedhat e tjera

Këmbimi valutor 11 maj/ Me sa blihen dhe shiten dollari dhe euro,

Në tregun e këmbimit valutor sot një dollar amerikan do të blihet me 101.7 lekë dhe do të shitet me 102.8 lekë.

Monedha evropiane euro do te blihet me 110.7 lekë dhe do të shitet me 111.4 lekë.

Ndërkohë franga zvicerane do të blihet me 112.9 lekë dhe do të shitet me 114 lekë, ndërsa paundi britanik do blihet me 126.4 lekë dhe do shitet me 127.5 lekë.

Këmbimi valutor 11 maj/ Me sa blihen dhe shiten dollari dhe euro,

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore