Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Interesi Publik

Këmbimi valutor 10 mars 2023/ "Dobësohet" euro, dollari dhe paundi britanik pësojnë...

Këmbimi valutor 10 mars 2023/ "Dobësohet" euro, dollari dhe

Në krahasim me një ditë më parë, euro është ‘dobësuar’, ndërsa dollari dhe paundi kanë pësuar rritje

Monedha e eurozonës shitet sot me 115.2 lekë.

Dollari amerikan këmbehet me 108.5 lekë.

Paundi britanik kap sot vlerën e 130.5 lekëve.

Dollari kanadez këmbehet në tregun valutor me 80.7 lekë.

Franga zvicerane kap vlerën e 115.5 lekëve.

Dhe së fundmi jeni japonez, shitet me 0.8 lekë.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore