Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Interesi Publik

Këmbimi valutor 1 prill/ Me sa shiten dhe blihen dollari dhe euro sot?

Këmbimi valutor 1 prill/ Me sa shiten dhe blihen dollari dhe euro sot?

Në tregun e këmbimit valutor sot një dollar amerikan do të blihet me 104 lekë dhe do shitet me 105 lekë, duke shenuar rritje.

Monedha evropiane euro do të blihet me 112.9 lekë dhe do të shitet me 113.6 lekë.

Këmbimi valutor 1 prill/ Me sa shiten dhe blihen dollari dhe euro sot?

Franga zvicerane do të blihet me 113 lekë dhe do të shitet me 114 lekë.

Ndërsa paundi britanik do të blihet me 127.8 lekë dhe do të shitet me 129 lekë.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore