Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Interesi Publik

Këmbimi valutor/ Dobësohet Dollari dhe Euro! Me sa shiten dhe blihen sot monedhat e huaja

Këmbimi valutor/ Dobësohet Dollari dhe Euro! Me sa shiten dhe blihen

Dollari amerikan është blerë këtë të hënë me 113.5 lekë dhe është shitur me 114.6 lekë sipas kursit të këmbimit lokal.

Sakaq monedha evropiane është dobësuar. Ajo blihet me 116.2 lekë dhe shitet me 116.9 lekë.

Paundi britanik ka shënuar një rritje të lehtë të vlerës mëngjesin e sotëm pasi sot blihet me 137.5 lekë dhe shitet me 138.7 lekë.

Franga zvicerane ka regjistruar një rritje të ndjeshme të vlerës pasi në raport me javën e shkuar është blerë sot me 118.6 lekë dhe është shitur me 119.7 lekë referuar tregut të brendshëm valutor.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore