Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Interesi Publik

"Kapriçot" e motit boshatisin plazhet e vendit, qytetarët i tremben shiut

"Kapriçot" e motit boshatisin plazhet e vendit, qytetarët

Moti i paqëndrueshëm i mban larg plazheve pushuesit.

Kanë qenë të paktë pushuesit që kanë frekuentuar plazhin e Durrësit këtë të diel. Kushtet e paqëndrueshme atmosferike janë karakterizuar nga vranësira dhe deti i dallgëzuar.

Megjithatë ata që zgjodhën plazhet e Gjirit të Durrësit kanë shijuar shëtitjet e gjata dhe ajrin e jodizuar buzë detit, ndërsa fëmijët lojërat në rërën ende të pazënë nga çadrat. Disa prej fëmijëve preferuan të luajnë dhe me dallgët në breg.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore