Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Interesi Publik

"Jo çdo maskë të mbron"/ Manastirliu i përgjigjet mjekut, nxjerr videon ku tregon...

"Jo çdo maskë të mbron"/ Manastirliu i

Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu i është përgjigjur mjekut Ilir Alimehmeti, i cili tregoi se jo çdo lloj maske mund të na mbrojë nga koronavirusi.

Përmes një video në Facebook, ministrja thekson se “çfarëdo lloj maske apo barriere mbrojtëse të vendosni, vendose që të mbulojë plotësisht hundën dhe gojën”.

Postimi i Manastirliut

#COVID19

#VendoseMaskën. Nëse mbahet siç duhet, e ul në mënyrë drastike përhapjen e infeksionit.

Nuk është sakrificë sepse me këtë gjest të thjeshtë, shpëtoni jetën tuaj dhe të njerëzve tuaj më të dashur!

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore