Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Interesi Publik

Infektohet me koronavirus aktorja e njohur korçare, i prekur edhe bashkëshorti

Infektohet me koronavirus aktorja e njohur korçare, i prekur edhe

Drejtoresha e qendrës së Artit dhe Kulturës në Korçë Zamira Kita ka rezultuar pozitive me Covid-19. Se bashku me të, i infektuar është dhe bashkëshorti i saj.

Mësohet se ata janë në gjendje të mirë shëndetësore dhe janë karantinuar në banesë.

Infektohet me koronavirus aktorja e njohur korçare, i prekur edhe

Ndërkohë, është vënë re mungesa e saj në festivalin e komedisë KoKoFest, aktivitet, i cili organizohet gjithmonë prej saj. Të shumta kanë qenë komentet dashamirëse në profilin e saj në Facebook.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore