Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Interesi Publik

I ftohti “pushton” Shqipërinë, zonat që preken: Ja çfarë ndodh sonte

I ftohti “pushton” Shqipërinë, zonat që preken: Ja

Dita e mërkurë parashikohet të jetë nën ndikim të kushteve atmosferike relativisht të paqëndrueshme. Moti parashikohet me alternime vranësirash dhe kthjellime kryesisht në orët e pasdites.

Përgjatë relieveve malore vranësirat pritet të pasohen nga reshje të dobëta shiu dhe bore.

Era pritet të jetë nga verilindja-veriperëndimi me shpejtësi mesatare 2-7m/sek, e cila hera-herës përgjatë vijës bregdetare dhe zonave luginore fiton shpejtësi deri në 15m/sek. Valëzimi në dete i forcës 3-4 ballë.

Temperaturat parashikohen:

në zona malore -1 deri 5°C

në zona e ulëta 0 deri 13°C

në zona bregdetare 4 deri 13°C

 

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore