Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Interesi Publik

Greqia nuk hap kufirin me Shqipërinë, masat bllokuese shtyhen deri në...

Greqia nuk hap kufirin me Shqipërinë, masat bllokuese shtyhen deri

Greqia ka vendosur që të mos e hapë kufirin me Shqipërinë. Mësohet se vendi fqinj ka shtyrë përsëri masat bllokuese me Shqipërinë deri në datë 8 nëntor.

Nuk mund të lëvizë asnjë qytetar shqiptar për arsye turistike apo për vizita familjare, mund të lëvizin vetëm rezidentët që janë me letra atje, shtetasit që kanë një kontratë pune në shtetin grek, personat për arsye shëndetësore apo studimore me rekomandimet përkatëse.

COVID-19 në Greqi vijon të përhapet me shpejtësi. Qeveria ka marrë disa masa kufizuese dhe ka hyrë në fuqi bllokimi në disa rajone.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore