Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Interesi Publik

Gjatë natës nis dëbora, si do të ndryshojnë kushtet e motit orët në vijim (HARTA)

Gjatë natës nis dëbora, si do të ndryshojnë kushtet e

Shqipëria gjatë orëve të fundit ndodhet nënë presionin e kushteve atmosferike të ftohta, çka ka sjellë ulje temperaturash si dhe reshje shiu në të gjithë territorin.

Përgjatë orëve në vijim pritet të rritet intensiteti i reshjeve të shiut në të gjithë vendin.

Ndërkohë që gjatë natës në zonat malore pritet që të ketë reshje në formë dëbore.

Koha e vranët e shoqëruar me reshje shiu me intensitet mesatar dhe të lartë pritet të vijojë edhe përgjatë ditës së nesërme.

Gjatë natës nis dëbora, si do të ndryshojnë kushtet e

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore