Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Interesi Publik

"Forcohet" paundi britanik, euro qëndron e pandryshueshme/ Këmbimi valutor, 30 janar 2023

"Forcohet" paundi britanik, euro qëndron e pandryshueshme/

Në tregun e këmbimit valutor sot një dollar amerikan blihet me 107 lekë dhe shitet me 107.8 lekë, duke treguar qendrueshmeri.

Ndërkohë euro blihet me 116.3 lekë dhe shitet me 116.8 lekë, duke treguar qendrueshmeri gjithashtu.


Paundi britanik sot blihet me 132 lekë dhe shitet me 133 lekë, duke treguar forcim.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore