Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Interesi Publik

Fluks makinash në autostradën Durrës-Tiranë, Policia tregon rrugët alternative për të shmangur trafikun

Fluks makinash në autostradën Durrës-Tiranë, Policia tregon

Policia Rrugore e Tiranës ka bërë një njoftimin të rëndësishëm për të gjithë drejtuesit e mjeteve që përdorin autostradën Tiranë-Durrës.

Në njoftimin e shpërndarë nga Policia Rrugore u bëhet apel qytetarëve që të përdorin rrugët alternative Durrës-Tiranë (Rruga e Ndroqit) dhe Elbasan-Tiranë për të shmangur trafikun e rënduar.

Njoftimi i policisë

Nisur nga fluksi i madh i automjeteve në kthim për në Tiranë, Policia Rrugore e Tiranës, apelon për të gjithë drejtuesit e mjeteve, që për shkak të trafikut të rënduar në autostradën Durrës-Tiranë, të përdorin rrugët alternative:

*Durrës-Tiranë (Rruga e Ndroqit);

*Elbasan-Tiranë.

Gjithashtu, kujtojmë të gjithë drejtuesit e mjeteve që gjatë udhëtimit të respektojnë distancën e sigurisë nga mjeti në mjet.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore