Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Interesi Publik

Fluks i madh pushuesish/ "Paralizohet" totalisht qyteti i Vlorës nga trafiku, në "ditën pa makina"

Fluks i madh pushuesish/ "Paralizohet" totalisht qyteti i Vlorës

Dyndja e pushuesve vendas dhe të huaj drejt Vlorës ka sjellë paralizim të qytetit.

Akset në të cilat ka trafik të rënduar janë Lungomare, Transballkanike, ndërsa aksi më problematik mbetet ai Vlorë-Orikum nga zona e Ujit të Ftohtë deri pranë Radhimës.

Radhët e automjeteve janë të gjata ,Policia rrugore dhe ajo e rendit në teren për të normalizuar situatën.

Byepassi i Vlorës mbetet jashtë funksionit deri në korrik .

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore