Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Interesi Publik

Çfarë po ndodh në tregun e monedhave? Të gjitha në QENDRUESHMËRI, këmbimi valutor 31 janar 2023

Çfarë po ndodh në tregun e monedhave? Të gjitha në

Në tregun e këmbimit valutor sot një dollar amerikan blihet me 106.7 lekë dhe shitet me 107.5 lekë, duke treguar qendrueshmeri.

Ndërkohë euro blihet me 116.3 lekë dhe shitet me 116.8 lekë, duke treguar qendrueshmeri gjithashtu.


Paundi britanik sot blihet me 131.7 lekë dhe shitet me 132.7 lekë.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore