Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Interesi Publik

Çfarë ndodh me monedhat e tjera? Zbuloni me sa blihen dhe shiten dollari dhe euro

Çfarë ndodh me monedhat e tjera? Zbuloni me sa blihen dhe shiten

Në tregun e këmbimit valutor sot një dollar amerikan blihet me 106.8 lekë dhe shitet me 107.8 lekë, duke treguar dobesim.

Çfarë ndodh me monedhat e tjera? Zbuloni me sa blihen dhe shiten

Ndërkohë euro blihet me 116 lekë dhe shitet me 116.6 lekë, duke treguar qendrueshmeri.

Paundi britanik sot blihet me 131.7 lekë dhe shitet me 132.7 lekë, duke treguar qendrueshmeri.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore