Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Interesi Publik

Euro në "pikiatë"/ Këmbimi valutor 30 mars, çfarë po ndodh me monedhat e tjera

Euro në "pikiatë"/ Këmbimi valutor 30 mars,

Në tregun e këmbimit valutor sot një dollar amerikan do të blihet me 104.3 lekë dhe do shitet me 105.5 lekë.

Edhe euro vazhdon të pësojë një rënie të ndjeshme. Sot monedha evropiane do të blihet me 113.2 lekë dhe do të shitet me 113.9 lekë.

Franga zvicerane do të blihet me 113 lekë dhe do të shitet me 114.5 lekë.

Ndërsa paundi britanik do të blihet me 128 lekë dhe do të shitet me 129.5 lekë.

Euro në "pikiatë"/ Këmbimi valutor 30 mars,

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore