Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Interesi Publik

Euro "merr veten", Dollari mbetet pas/ Bursa dhe këmbimi valutor për ditën e sotme

Euro "merr veten", Dollari mbetet pas/ Bursa dhe këmbimi valutor

Monedha e eurozonës shitet sot me 117.3 lekë.

Dollari amerikan këmbehet me 114.7 lekë.

Paundi britanik kap sot vlerën e 135 lekëve.

Dollari kanadez këmbehet në tregun valutor me 86 lekë.

Franga zvicerane kap vlerën e 119.2 lekëve.

Dhe së fundmi jeni japonez, shitet me 0.8 lekë.

Zbuloni më tej çmimet e naftës në tregjet ndërkombëtare më tej tarifat e arit, argjendit, linjave ajrore dhe telefonike, të cilat njëlloj kanë pësuar një rritje të ndjeshme. Më poshtë gjeni grafikën për më shumë.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore