Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Interesi Publik

E shtuna ‘premton’ mot me diell, por të dielën pritet...

E shtuna ‘premton’ mot me diell, por të dielën pritet...

Prej disa ditësh tashmë, moti i mirë me diell është prezent në vend, duke dhuruar në muajin shkurt disa ditë të vërteta pranvere.

Sipas Shërbimit Meteorologjik Ushtarak, dielli do na shoqërojë edhe në ditët në vijim.

Por pavarësisht diellit, dita e diel do të shoqërohet me erë relativisht intensive nga kuadrati i veriut dhe shpejtësi deri në 18-22m/s kryesisht përgjatë vijës bregdetare dhe zonat luginore.

Kjo do të sjell ulje të temperaturave si në vlerat e mëngjesit ashtu dhe ato të mesditës.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Zgjedhje 2021

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore