Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Interesi Publik

E premtja e paparashikueshme, ndaj bëhuni gati! Çfarë ndodh me motin në fundjavë?

E premtja e paparashikueshme, ndaj bëhuni gati! Çfarë ndodh me

Për ditën e premte moti parashikohet fillimisht i vranët me intervale kthjellimesh të shkurtra. Reshjet e shiut parashikohen të dobëta përgjatë vijës bregdetare. Sipas SHMU prej orëve të mesditës kthjellime dhe vranësira.

Era do të fryjë me drejtim verilindje-juglindje e lehtë e mesatare në bregdet. Valëzimi në dete të forcës 2 deri në 3 ballë.

Temperaturat parahikohen: 

në zona malore 1 deri 9°C                                                                                                                                                         

në zona e ulëta 4 deri 16°C                                                                                                                                                                 


në zona bregdetare 7 deri 16°C

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore