Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Interesi Publik

Drejtori me Covid, mbyllen Tatimet në Shkodër, i prekur dhe një punonjës i prefekturës

Drejtori me Covid, mbyllen Tatimet në Shkodër, i prekur dhe një

Shtohen rastet e të infektuarve nga Covid-19 në qytetin e Shkodrës. Të prekur rezultojnë edhe drejtuesit e institucioneve. Sipas informacioneve i preku nga Covid është konfirmuar edhe drejtorit i Zyrës Rajonale të Tatimeve, Myzafer Bushi.

Menjëherë është marrrë vendimi për mbylljen e Zyrës së Tatimeve të qytetit të Shkodrës, ndërsa punonjësit janë urdhëruar që të mos dalin punë. 

Personat e kontaktit po i nënshtrohen tamponëve dhe se janë në pritje të rezultatit. Gjithashtu mësohet se është bërë dizinfektimi i ambienteve dhe zyrave të Tatimeve në qytetin më të madh verior.

Pozitiv nga koronavirusi ka rezultuar edhe një punonjës i prefekturës së Shkodrës. Po kryhet testimi i pjesës tjetër të stafit si dhe po bëhet gjurmimi i rasteve që mund të jenë infektuar.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore