Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Interesi Publik

Drejtori dhe mësuesit me Covid/ Ndërpritet mësimi në shkollën “Sotir Gurra” në Korçë

Drejtori dhe mësuesit me Covid/ Ndërpritet mësimi në

Shtatë mësues përfshirë edhe drejtorin e shkollës "Sotir Gura" në Korçë kanë rezultuar të prekur nga Covid 19 apo persona kontakti me ata që kanë rezultuar të prekur çka ka bërë që këtu mësimi të pezullohet.

Është ndërprerë mësimi për të bërë të mundur dezinfektimin e shkollës ndërkohë që këtu ndjekin procesin mësimor 620 nxënës nga të cilët 330 në ciklin 9-vjeçar.

Siç mund të shihet shkolla është e zbrazët ndërsa nga autoritetet përgjegjëse janë marrë masat për t’ju rikthyer normalitetit gjatë ditëve në vazhdim./Top Channel

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore