Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Interesi Publik

Dollari vijon rënien, rritet Euro/ Këmbimi valutor, me sa blihen dhe shiten monedhat e tjera

Dollari vijon rënien, rritet Euro/ Këmbimi valutor, me sa blihen dhe

Dollari amerikan vazhdon të pësojë rënie. Në tregun e këmbimit valutor shqiptar një dollar blihet me 109 lekë dhe shitet me 111.8 lekë.

Ndërsa euro me një rritje të lehtë sot blihet me 116.2 lekë dhe shitet me 116.9 lekë.

Paundi britanik blihet me 134.7 lekë dhe shitet me 135.8 lekë.Ndërsa franga zvicerane sot do blihet me 116.9 lekë dhe do shitet me 117.8 lekë.

Dollari vijon rënien, rritet Euro/ Këmbimi valutor, me sa blihen dhe

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore