Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Interesi Publik

Dollari shënon tjetër rritje, euro qëndron.../ Çfarë ndodh me monedhat e tjera?

Dollari shënon tjetër rritje, euro qëndron.../ Çfarë

Dollari amerikan është blerë këtë të enjte, 1 dhjetor, me 112.6 lekë dhe është shitur me 113.7 lekë sipas kursit të këmbimit, duke shënuar një rritje të lehtë me javën e shkuar.

Sakaq monedha evropiane euro qëndron në të njëjtat nivele prej disa ditësh, ku blihet me 116.5 lekë dhe shitet me 117.1 lekë.

Dollari shënon tjetër rritje, euro qëndron.../ Çfarë

Rritje të lehtë ka pësuar dhe paundi britanik, i cili sot blihet me 134 lekë dhe shitet me 135.1 lekë.

Ndërsa franga zvicerane qëndron në të njëjtat nivele, teksa blihet këtë të diel me 117.8 lekë dhe shitet me 118.9 lekë.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore