Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Interesi Publik

Dollari pëson tjetër rënie, euro.../ Çfarë ndodh me monedhat e tjera

Dollari pëson tjetër rënie, euro.../ Çfarë ndodh me

Dollari amerikan është blerë këtë të shtunë, 3 Dhjetor, me 110.4 lekë dhe është shitur me 112 lekë sipas kursit të këmbimit, duke pësuar dobësim.

Dollari pëson tjetër rënie, euro.../ Çfarë ndodh me

Sakaq monedha evropiane euro qëndron në të njëjtat nivele prej disa ditësh, ku blihet me 116.3 lekë dhe shitet me 117 lekë.

Paundi britanik, sot blihet me 134.9 lekë dhe shitet me 136.1 lekë.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore