Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Interesi Publik

Dollari dhe euro në rënie drastike/ Këmbimi valutor 28 mars, si këmbehen sot monedhat e huaja

Dollari dhe euro në rënie drastike/ Këmbimi valutor 28 mars, si

Sot më 28 mars 2023, dollari amerikan blihet me 105.4 lekë dhe shitet me 106.4 lekë.

Euro blihet me 113.8 lekë dhe shitet 114.4 lekë.

Paundi britanik sot blihet me 128.9 lekë dhe shitet me 130 lekë.

Franga zvicerane këmbehet sot në blerje me 114.5 lekë, ndërsa në shitje me 115.4 lekë.

Dollari kanadez sot në blerje këmbehet me 76.5 lekë dhe në shitje me 78.8 lekë.

Më poshtë po sjellim të dhënat e këmbimit valutor, për të gjitha monedhat e huaja.

Dollari dhe euro në rënie drastike/ Këmbimi valutor 28 mars, si

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore