Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Interesi Publik

Ditë të nxehta por të rrezikshme, ja ku duhet t’i mbani ilaçet tuaja

Ditë të nxehta por të rrezikshme, ja ku duhet t’i mbani

Një valë ndëshkuese e të nxehtit është duke u zhvilluar në pjesë të Evropës Perëndimore, me temperatura të përhapura afër ose mbi 40 gradë celsius.

Ajo që duhet të keni veçanërisht kujdes është vendi ku ju mbani barnat tuaja.

Sigurohuni që të mbani barnat në një temperaturë deri në 25 gradë, dhe nëse është më e lartë në zonën tuaj, zhvendosini ato në frigorifer.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore