Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Interesi Publik

Dita nis me kthjellime, por ja si pritet të ndryshojë moti në orët në vijim

Dita nis me kthjellime, por ja si pritet të ndryshojë moti në

Kjo e enjte ka nisur me mot të kthjellë, ndonëse temperaturat vijojnë të jenë të ulëta duke sjellë ngrica në vend.

 Sipas Meteoalb, vendi do të mbetet në mbizotërimin e kthjellimeve deri në orët e pasdites.

Gjatë pasdites dhe mbrëmjes, vranësirat do të bëhen gradualisht më të dukshme në zonat malore.

Temperaturat e ajrit do të rriten në mëngjes dhe mesditë, duke u luhatur nga -8 gradë Celcius deri në 12 gradë Celcius.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore