Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Interesi Publik

Dita e Verës/ Nga koncertet me muzikë live tek lojërat sportive, Veliaj publikon listën me 100 aktivitete në Tiranë

Dita e Verës/ Nga koncertet me muzikë live tek lojërat sportive,

Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj ftoi qytetarët që më 14 Mars, Ditën e Verës, të bëhen pjesë e aktiviteteve të shumta që do të organizohen në kryeqytet.

Nëpërmjet rrjeteve sociale, ka publikuar axhendën e mbushur me mbi 100 aktivitete në vende të ndryshme në kryeqytet.

“Evente festive dhe sportive pafund, eja festojmë bashkë ‘Ditën e Verës’, në Qytetin e Rinisë dhe Sportit. Zgjidh vendin ku do na bashkohesh”, shkruan Veliaj.

Dita e Verës/ Nga koncertet me muzikë live tek lojërat sportive,

Dita e Verës/ Nga koncertet me muzikë live tek lojërat sportive,

Dita e Verës/ Nga koncertet me muzikë live tek lojërat sportive,

Dita e Verës/ Nga koncertet me muzikë live tek lojërat sportive,

Dita e Verës/ Nga koncertet me muzikë live tek lojërat sportive,

Dita e Verës/ Nga koncertet me muzikë live tek lojërat sportive,

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore