Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Interesi Publik

Destinacioni i preferuar i shqiptarëve për pushimet/ Ja shteti i radhës që heq të gjitha kufizimet e Covid-19

Destinacioni i preferuar i shqiptarëve për pushimet/ Ja shteti i

Turqia është bërë shteti i radhës që ka hequr të gjitha masat anti-Covid.

Ministria për Evropën dhe Punët e Jashtme njofton se tashmë për qytetarët që do duan të vizitojnë shtetin,  nuk do të aplikohet më kriteri i paraqitjes së testit PCR/Antigjen. Po ashtu nuk ka kufizime për arsyet e udhëtimit.

Më herët dhe Italia dhe Greqia i hoqën të gjitha masat kufizuese për qytetarët që duan të udhëtojnë drejt këtyre vendeve.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore