Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Interesi Publik

Dëmtohet nga aksidenti mbikalimi i Sukthit/ Ja si do të devijojë qarkullimi i mjeteve

Dëmtohet nga aksidenti mbikalimi i Sukthit/ Ja si do të devijojë

Autoriteti Rrugor ka njoftuar ditën e sotme ndalimin e kalimit të automjeteve në mbikalimin e Sukthit, për shkak se ky aks rrugor është dëmtuar.

ARRSH njofton se dëmtimi ka ardhur si pasojë e një aksidenti, duke shkëputur komplet pjesën kaluese nga elementet anësore/rampat e shkallëve.

Autoriteti Rrugor Shqiptar njofton se janë marrë masat për të ndërtuar një mbikalim të ri, ndërsa pritet që sot në orën 22.00 deri në orën 23:00 të bëhet montimi i elementit horizontal.

Ky proces kërkon që rruga në të dyja senset e lëvizjes të bllokohet për 1 orë.

Njoftimi:

Lëvizja e mjeteve gjatë kësaj kohe do të realizohet nëpërmjet rrugëve alternative.

Sensi i lëvizjes Tiranë-Durrës do të devijohet në daljen qendër Sukth dhe do vazhdojë lëvizjen drejt Durrësit në segmentin e vjetër Tiranë-Durrës.

Sensi i lëvizjes Durrës-Tiranë do devijohet në segmentin e vjetër Durrës-Tiranë.

Kërkojmë mirëkuptimin e përdoruesve të rrugës për këtë ndërhyrje që po kryhet në këtë aks.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore