Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Interesi Publik

’BLACK FRIDAY’ në Globe/ Këto janë uljet që s'duhet t'i humbisni

’BLACK FRIDAY’ në Globe/ Këto janë uljet që

Këto janë uljet e “Black Friday”, që s’duhet t’i humbisni.

Black Friday, eventi i uljeve të mëdha ndodh në fund të Nëntorit duke shënuar dhe fillimin e sezonit të blerjeve festive. Në Globe ky event merr një dimension tjetër. Të gjithë të apasionuarit e elektronikës, teknologjisë dhe inovacionit do të kenë mundësinë të blejnë brande-t e preferuara me çmimet më të pakonkurueshme që një event që ndodh vetëm 1 herë në vit!

Black Friday në Globe është një traditë që përsëritet për të disatin vit radhazi dhe sikundër e ka vërtetuar çdo vit mundohet të kalojë pritshmëritë e klientëve duke sjellë produktet me cilësinë më të mirë dhe me çmimet më unike.

Prandaj rrjeti lider i elektroshtëpiakeve dhe elektronikës vjen me uljet më të pabesueshme vetëm për 24 orë!

Eventi i Black Friday fillon që në mesnate, në orën 24:00 ju mund ti aksesoni uljet në kanalin online për të vijuar më një maratonë blerjesh prej 24 orësh në dyqan dhe online.

Ulje që shkojnë:

Deri në 60% Ulje tek kategoria e elektroshtëpiakeve të mëdha;
Deri në 60% Ulje tek kategoria e elektroshtëpiakeve të vogla;
Deri në 40% Ulje tek kategoria e televizorëve;
Globe i mundëson klientëve përveç teknologjisë së fundit edhe çmimet më të arsyeshme.
Dyqanet Globe i gjeni në Tiranë, Fier, Vlorë, Sarandë, Lezhë dhe Shkodër.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore