Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Interesi Publik

Bien sërish Euro dhe Paundi/ Këmbimi valutor 24 janar, me sa shiten dhe blihen monedhat e tjera

Bien sërish Euro dhe Paundi/ Këmbimi valutor 24 janar, me sa shiten

Monedha e eurozonës shitet sot me 116.5 lekë.

Dollari amerikan këmbehet me 107.5 lekë.

Paundi britanik kap sot vlerën e 132.1 lekëve.

Dollari kanadez këmbehet në tregun valutor me 81.5 lekë.

Franga zvicerane kap vlerën e 116 lekëve.

Dhe së fundmi jeni japonez, shitet me 0.82 lekë.

Bien sërish Euro dhe Paundi/ Këmbimi valutor 24 janar, me sa shiten 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore