Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Interesi Publik

Bie sërish dollari, euro.../ Këmbimi valutor, me sa shiten dhe blihen monedhat e tjera?

Bie sërish dollari, euro.../ Këmbimi valutor, me sa shiten dhe blihen

Dollari amerikan këtë të diel, 4 dhjetor blihet me 110 lekë dhe shitet me 112 lekë sipas kursit të këmbimit, duke shënuar ulje gjatë ditëve të fundit.

Sakaq monedha evropiane Euro qëndron në të njëjtat nivele prej disa ditësh, ku blihet me 116.1 lekë dhe shitet me 116.9 lekë.

Rritje të lehtë ka pësuar dhe paundi britanik, i cili sot blihet me 134.6 lekë dhe shitet me 136 lekë.

Rënie ka pësuar edhe franga zvicerane e cila blihet këtë të diel me 116.9 lekë dhe shitet me 118.5 lekë.

Bie sërish dollari, euro.../ Këmbimi valutor, me sa shiten dhe blihen

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore