Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Interesi Publik

Bie dollari dhe euro, por çfarë ndodh me monedhat e tjera

Bie dollari dhe euro, por çfarë ndodh me monedhat e tjera

Dollari dhe euro kanë pësuar rënie në tregun e këmbimit valutor shqiptar.

Sot një dollar amerikan blihet me 109.5 lekë dhe shitet me 110.8 lekë.

Ndërsa euro blihet me 115.6 dhe shitet me 116.4 lekë.

Bie dollari dhe euro, por çfarë ndodh me monedhat e tjera

Rritje të lehtë ka pësuar paundi britanik, i cili blihet me 133.3 lekë dhe shitet me 134.8 lekë. Ndërsa franga zvicerane blihet me 116.4 lekë dhe shitet me 117.3 lekë.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore