Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Basha sot takim në Lezhë/ Avokati zbulon: Nis mobilizimi për protesta

Basha sot takim në Lezhë/ Avokati zbulon: Nis mobilizimi për

Lulzim Basha po bëhet gati të nisë protestat për kontestimin e rezultatit të zgjedhjeve të prillit 2021. Është avokati nga Lezha Gjovalin Laska i cili me një postim në Facebook ka lajmëruar një takim me demokratët e Lezhës.

Avokati në postimin e tij tregon se ky takim nuk do jetë vetëm falenderues por edhe mobilizues.

Postimi i plotë i avokatit:

Basha sot takim në Lezhë/ Avokati zbulon: Nis mobilizimi për

Në fakt dy deputetët e Lezhës, Mark Marku dhe Agron Gjekmarkaj prej disa ditësh kanë kërkuar që të nisin protestat kombëtare për mos njohjen e rezultateve të zgjedhjeve të prillit. Pas daljes së rezultatit PD ka deklaruar se zgjedhjet janë vjedhur.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Zgjedhje 2021

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore