Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Interesi Publik

Akull dhe mjegull e dendur/ Bëhuni gati! Ja çfarë pritet të ndodhë me temperaturat ditën e nesërme

Akull dhe mjegull e dendur/ Bëhuni gati! Ja çfarë pritet

Ndonëse se jami në stinën e dimrit dhe në muajt më të ftohtë të saj, temepraturat kanë qenë relativisht të larta, të qëndrueshme por dhe të ngrohta.

Për ditën e premte vendi ynë do të jetë nën ndikim të kushteve atmosferike të qëndrueshme. Moti parashikohet me alternime kthjellimesh dhe vranësira të cilat në orët e mbrëmjes pritet të jenë deri të dendura.

Mjegulla e dendur do të jetë prezente në orët e mëngjesit përgjatë luginave. Përgjatë akseve rrugore në zonat malore në orët e mëngjesit prezencë të akullit në rrugë.


Era do të fryjë me drejtim nga kuadrati i veriut me me shpejtësi 1-7m/s, hera-herës në bregdet era fiton shpejtësi deri në 12m/s. Valëzimi në dete i forcës 1-2 ballë.

në zona e ulëta -3 deri 14°C


në zona bregdetare 2 deri 13°C

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore